„Nie chcemy Polski sanacyjnej, której wspomnienie ciążyć będzie na nas i na przyszłych pokoleniach. Bo Polska sanacyjna – oznacza wielką przepaść między państwem z jednej i narodem z drugiej strony. A my chcemy, aby państwo i naród to była jedna nierozerwalna całość” – głosił projekt przemówienia kierownictwa ludowców w przededniu Święta Czynu Chłopskiego. Następnego dnia wybuchł największy zryw polityczny w okresie międzywojennym.

Noworoczne kolędowanie z Seniorami w Kraczkowej

kra

 

Dom Ludowy w Kraczkowej był miejscem spotkania noworocznego Zarządu Kraczkowskiego Koła Seniorów. W uroczystości uczestniczył Poseł Jan Bury jak również: Andrzej Wróbel – Dyrektor Agencji Rynku Rolnego oraz Stanisław Bartman Radny Sejmiku Województwa Podkarpackiego.

Więcej…
Wizyta Posła Jana Burego w Zarzeczu

zarz

 

Tradycyjnie, jak co roku Ludowcy z Gminy Zarzecze i powiatu przeworskiego spotkali się, aby wspólnie połamać się opłatkiem i złożyć sobie noworoczne życzenia. Organizatorami spotkania byli Wójt Gminy Zarzecze Wiesław Kubicki oraz Prezes Zarządu Gminnego PSL w Zarzeczu a zarazem Radny Sejmiku Wojewódzkiego Tomasz Bury.

Więcej…
Spotkanie noworoczne Ludowców powiatu sanockiego

san

 

Zgodnie z wieloletnią tradycją Ludowcy z Powiatu Sanockiego licznie zgromadzili się aby, podsumować mijający rok, wytyczyć cele na rok 2015 oraz połamać się symbolicznym opłatkiem. Spotkanie odbyło się w Domu Kultury w Besku, gdzie przybyło ponad 200 zaproszonych gości.

 

Więcej…
Noworoczne spotkanie PSL w Gminie Gorzyce

gorz

 

Wieś Motycze Poduchowne było w ubiegłą sobotę miejscem spotkania noworocznego członków i sympatyków Polskiego Stronnictwa Ludowego Gminy Gorzyce. Gospodarzem uroczystości był nowo wybrany Wójt Leszek Surdy.

 

Więcej…
Spotkanie noworoczne Zarządu Gminnego PSL w Głogowie Małopolskim

glo

 

W dniu 10 stycznia 2015 roku odbyło się spotkanie noworoczne Zarządu Gminnego PSL w Głogów Małopolski. Gospodarzem imprezy był Przewodniczącego Klubu PSL w Radzie Powiatu Rzeszowskiego, a zarazem Prezes Zarządu Miejsko-Gminnego PSL w Głogowie Młp. Zbigniew Micał. Wśród zaproszonych gości znaleźli się: Poseł na Sejm RP Jan Bury, Poseł na Sejm RP Dariusz Dziadzio, Dyrektor Agencji Rynku Rolnego Andrzej Wróbel,  Prezes Zarządu Powiatowego PSL w Rzeszowie Mark Kot oraz Dyrektor Podkarpackiej Izby Rolniczej Arkadiusz Bęben.

 

Więcej…
Spotkanie noworoczne PSL powiatu łańcuckiego

Łan

 

Dnia 6 stycznia 2015 roku, odbyło się w Kraczkowej noworoczne spotkanie opłatkowe Polskiego Stronnictwa Ludowego powiatu łańcuckiego, które zostało zorganizowane przez Radnego Sejmiku Wojewódzkiego, a zarazem Prezes Podkarpackiej Izby Rolniczej Stanisława Bartmana.

 

Więcej…
Spotkanie noworoczne PSL w Błażowej

bła

 

Tak jak każdego roku, w pierwszą sobotę stycznia 2015 miało miejsce noworoczne spotkanie Ludowców w Błażowej. Gospodarzem imprezy był nowo wybrany Burmistrz Jerzy Kocój.

 

Więcej…
Cztery ważne ustawy przyjęte przez rząd !

cztery ustawy

 

W poniedziałek 22 grudnia w Pałacu Prezydenckim Bronisław Komorowski podpisał ustawę o Karcie Dużej Rodziny, która uprawnia członków rodzin wielodzietnych do zniżek i ulg. Do tej pory ta karta funkcjonowała na mocy rządowego programu, a od 1 stycznia 2015 roku będzie mieć podstawę prawną w postaci ustawy.

 

 

Więcej…
Podziękowanie wszystkim kandydatom do Sejmiku

spotkanieSejmik

 

Dnia 12 grudnia w siedzibie Zarządu Wojewódzkiego PSL odbyło się spotkanie wszystkich kandydatów do Sejmiku Wojewódzkiego w ramach podziękowania za start w wyborach.

 

Więcej…
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
PSL w regionie


Ludzie PSL

 

POLECAMY

 

 


 


stat4u
NAPISZ DO NAS
...
Configuration by Kamil Kafara