„Nie chcemy Polski sanacyjnej, której wspomnienie ciążyć będzie na nas i na przyszłych pokoleniach. Bo Polska sanacyjna – oznacza wielką przepaść między państwem z jednej i narodem z drugiej strony. A my chcemy, aby państwo i naród to była jedna nierozerwalna całość” – głosił projekt przemówienia kierownictwa ludowców w przededniu Święta Czynu Chłopskiego. Następnego dnia wybuchł największy zryw polityczny w okresie międzywojennym.

Spotkanie członków i sympatyków PSL w Gminie Zarzecze

lo

 

W przeddzień długiego weekendu odbyło się spotkanie członków i sympatyków Polskiego Stronnictwa Ludowego Gminy Zarzecze, którego gospodarzem był Wójt Gminy Zarzecze Wiesław Kubicki.

 

Więcej…
Powiatowe Święto Ruchu Ludowego w Brzozowie

120

 

24 kwietnia 2015 roku w Brzozowie, miały miejsce Regionalne Obchody 120-lecia Powstania Ruchu Ludowego.

 

Więcej…
Kandydat PSL na Prezydenta RP na Podkarpaciu

ja

 

Kampania Prezydencka wkracza  powoli w ostateczną fazę.  Do wyborów pozostało już niewiele ponad dwa tygodnie. Kandydat PSL na Prezydenta RP Adama Jarubas odwiedził w czwartek 23 kwietnia Województwo Podkarpackie.

Więcej…
Otwarcie biura posłów Jana Burego i Dariusza Dziadzio w Stalowej Woli

st

 

13 kwietnia 2015 roku w Stalowej Woli otwarto biuro posłów PSL Jana Burego i Dariusza Dziadzio. W uroczystości wzięło udział ok. 50 osób, a jednym z jego elementów było wręczenie kilkudziesięciu osobom legitymacji członkowskich PSL.

 

Więcej…
Obchody 75. rocznicy zbrodni katyńskiej i 5. rocznicy katastrofy smoleńskiej

de

 

W piątek 10 kwietnia 2015 roku w Mielcu, miały miejsce obchody 75 rocznicy zbrodni katyńskiej i 5 rocznicy katastrofy smoleńskiej w której zginęło 96 osób, w tym Poseł PSL z ziemi mieleckiej Leszek Deptuła.

Więcej…
Program dla Polski i Polaków Kandydata na Prezydenta RP Adama Jarubasa

Mój program, te 10 punków nie powstał w gabinecie prezesa, ani w wyniku analizy słupków sondażowych. Był omawiany przez ostatnie dwa miesiące, podczas kilkudziesięciu spotkań z ludźmi. Polacy mówili mi jakie mają oczekiwania, które skonfrontowałem z ekspertami. Proponuję to na co nas stać, na co stać Państwo Polskie, to co możemy zrobić przez najbliższe 5 lat.

 

Więcej…
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
PSL w regionie


Ludzie PSL

 

POLECAMY

 

 


 


stat4u
NAPISZ DO NAS
...
Configuration by Kamil Kafara