„Nie chcemy Polski sanacyjnej, której wspomnienie ciążyć będzie na nas i na przyszłych pokoleniach. Bo Polska sanacyjna – oznacza wielką przepaść między państwem z jednej i narodem z drugiej strony. A my chcemy, aby państwo i naród to była jedna nierozerwalna całość” – głosił projekt przemówienia kierownictwa ludowców w przededniu Święta Czynu Chłopskiego. Następnego dnia wybuchł największy zryw polityczny w okresie międzywojennym.

Andżelika Możdżanowska została szefem sztabu wyborczego PSL. Wprowadzamy powiew świeżości i młodości.

pl

 

Szefowa sztabu wyborczego PSL jest senatorem, a oprócz tego pełni funkcję sekretarza stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. – Senator Możdżanowska jest osobą świetnie przygotowaną do prowadzenia kampanii wyborczej. Pokazała to, zdobywając cztery lata temu mandat, choć wiele wskazywało na to, że nie ma szans na jego uzyskanie.

Konferencja - Ochrona Lasów Państwowych

 

3 lipca 2015 roku w szkółce leśnej w miejscowości  Mokra pod Jarosławiem odbyła się konferencja prasowa z udziałem Posła na Sejm RP Mieczysława Kasprzaka. Tematem konferencji była Ochrona Lasów Państwowych.

 

Więcej…
Będą podwyżki dla pielęgniarek i położnych

1 lipca w siedzibie Zarządu Wojewódzkiego PSL w Rzeszowie odbyła się konferencja prasowa na której Poseł Dariusz Dziadzio poinformował media o porozumieniu Związków Zawodowych Pielęgniarek i Położnych z Ministerstwem Zdrowia.

Więcej…
Przywróciliśmy sądy rejonowe oraz chronimy polską ziemię

 

29 czerwca w siedzibie Zarządu Wojewódzkiego PSL w Rzeszowie odbyła się konferencja prasowa z udziałem Posła na Sejm RP Jana Burego, sekretarza powiatu lubaczowskiego Władysława Szyka oraz radnego powiatu brzozowskiego - Marka Owsianego.

 

Więcej…
Wojewódzkie Święto Ludowe

woj

 

Ustrzyki  Dolne na czele z młodym Burmistrzem Bartoszem Romowiczem były gospodarzem tegorocznych obchodów  Wojewódzkiego Święta Ludowego , które odbyło się w niedzielę 14 czerwca 2015 roku.

 

Więcej…
Wojewódzkie Święto Ludowe

Serdecznie zapraszamy na obchody Wojewódzkiego Święta Ludowego w Ustrzykach Dolnych.

wsl

Niżańscy ludowcy świętowali na ziemi krzeszowskiej

nisko

 

W minioną niedzielę 31 maja 2015r. ludowcy z powiatu niżańskiego na gościnnej ziemi krzeszowskiej obchodzili swoje Święto Ludowe.  Święto to ma bardzo długą tradycję. W powiecie niżańskim co roku odbywa się w innej gminie.

 

Więcej…
Gminne Święto Ludowe w Błażowej

b

 

Deszczowa niedziela nie pokrzyżowała planów mieszkańców Gminy Błażowa. Pomimo chłodu i niesprzyjającej aury uroczyście obchodzili Swoje Gminne Święto Ludowe, którego gospodarzem był Burmistrz Jerzy Kocój.

 

Więcej…
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
PSL w regionie


Ludzie PSL

 

POLECAMY

 

 


 


stat4u
NAPISZ DO NAS
...
Configuration by Kamil Kafara